Podopieczni fundacji

Podopieczni fundacji

Nicole Saban

Nicole Saban miała 2 lata kiedy zachorowała na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Od szóstego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. W szkole podstawowej Nicol zachorowała także na osteoporozę. Od początku nauki Nicol jest objęta nauczaniem indywidualnym w domu. Od dwóch lat jest przykuta do łóżka ponieważ w związku z postępującą chorobą nawet skorzystanie z wózka inwalidzkiego stało się problemem. Pomimo swojej choroby Nicol jest pogodną osobą, uśmiechniętą, starającą się rozwijać swoje zainteresowania. Ma duży talent plastyczny, maluje, wyszywa a od pewnego czasu próbuje tworzyć modele wykorzystując technikę origam. Specjalizuje się w rysowaniu portretów.

Koszty leczenia są bardzo duże i mocno nadwyrężają domowy budżet. Jeżeli mają Państwo możliwość Nicole z rodziną bardzo proszą o wsparcie w zmaganiach z tą trudną chorobą.

PKO BANK POLSKI: 65 1020 2401 0000 0102 0434 6300

(Wszystkie darowizny prosimy wpłacać na nasze konto bankowe wpisując w tytule „darowizna – Nicole Saban”)

Podopieczni fundacji

KRZYSZTOF MALIK

Po porodzie u Krzysia została zdiagnozowana stopy końsko szpotawe. Jest to odwrócenie stopy od normalnej osi. Dziecko potrafi zgiąć stopę o 90 albo i więcej stopni. Krzysiu jest już po pięciu operacjach lecz to dopiero początek jego ciężkiej walki przed nim kolejna operacja i długotrwała rehabilitacja. Krzysiu ma marzenie jeździć na motorze i to właśnie motory są jego największą pasją. Oprócz zainteresowania motorami lubi również rysować.

Koszty rehabilitacji Krzysia mocno nadwerężają domowy budżet. Jeżeli mają Państwo możliwość Krzyś z rodziną bardzo proszą o wsparcie w zmaganiach z tą trudną chorobą.

PKO BANK POLSKI: 65 1020 2401 0000 0102 0434 6300

(Wszystkie darowizny prosimy wpłacać na nasze konto bankowe wpisując w tytule „darowizna – Krzysztof Malik”)